Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny SP25

Platforma e-learningowa

sp25.eklasa.edu.pl

Dzwonki

 1. 8:00 - 8:45
 2. 8:55 - 9:40
 3. 9:50 - 10:35
 4. 10:45 - 11:30
 5. 11:40 - 12:25
 6. 12:45 - 13:30
 7. 13:50 - 14:35
 8. 14:45 - 15:30
 9. 15:40 - 16:25
 10. 16:25 - 17:10
 11. 17:10 - 17:55
 12. 17:55 - 18:40

Polecamy

www.bip.krakow.pl

www.efs.gov.pl

www.ore.edu.pl

www.6latki.men.gov.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.prezydencjaue.gov.pl

www.wartobycdobrym.pl

www.uniwersytetdzieci.pl

http://krakow.pl/budzet

https://naszeszkoly.krakow.pl/

http://mapadotacji.gov.pl/

EFS

Akademia Młodych Matematyków

Projekt Diament

Radosna szkoła

Pierwsze uczniowskie doświadczenia - drogą do wiedzy

Pracownie komputerowe dla szkół

www.indywidualizacja.edu.pl

Plan zajęć realizowany w SP25

Opis projektu

SP 25 Kraków

Warto zobaczyć

Gimnazjum Nr 21 w Krakowie

 

Szkoły Odkrywców Talentów

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Hryniewiecki   

Komunikaty Samorządu Uczniowskiego


223 rocznica bitwy pod Racławicami

4IV bieżącego roku poczet sztandarowy naszej szkoły pod opieką pani Anny Szupryczyńskiej wziął udział w obchodach 223 rocznicy bitwy pod Racławicami. Delegacja naszej szkoły najpierw uczestniczyła w uroczystej mszy świętej w Kościele Parafialnym w Racławicach. Następnie w pochodzie stworzonym przez wszystkich uczestników przemaszerowała pod pomnik Bartosza Głowackiego.

Obchody w Racławicach uświetniła swą obecnością Kompania Reprezentacyjna Krakowskiego Garnizonu Wojska Polskiego  oraz orkiestra. Zaproszonymi gośćmi byli min. : wojewoda małopolski Józef Pilch oraz senator Marek Pęk.

Po uroczystościach na wszystkich czekała pyszna grochówka.

Zdjęcia z wydarzenia


Ogólnopolska Zbiórka Żywności Caritas

W dniach 24 i 25 marca 2017r. uczennice klas VI b i VI c wzięły udział Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Caritas zorganizowanej w osiedlowym sklepie Mila. Podczas wolontariatu uczennice zapraszały klientów do udziału w akcji i przekazywania produktów na rzecz potrzebujących. W zamian za udział w akcji Caritasu uczennice otrzymają możliwość wzięcia udziału w warsztatach zorganizowanych w ramach II edycji społeczno-edukacyjnego Programu Kompas. Program objęty jest honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Marszalka Województwa Małopolskiego oraz Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

 


Charytatywna sprzedaż kartek świątecznych na rzecz  Hospicjum Św. Łazarza

 

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia  prowadziliśmy  kiermasz kartek świątecznych . Za symboliczną złotówkę uczniowie klas I-VI mogli nabyć  wybraną  pocztówkę. Zebrane pieniądze przekazaliśmy Hospicjum  Św. Łazarza  w Krakowie.


Kiermasz kartek wielkanocnych na rzecz Hospicjum Św. Łazarza

Święta Wielkanocne były kolejną  okazją  do wsparcia Hospicjum Świętego Łazarza w Krakowie.  Dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy zakupili kartki  świąteczne rozprowadzane przez SU i wsparli naszą akcję. Zebraliśmy 250zł 40 gr i 1 euro!


Orszak Mikołajkowy

6 grudnia przedstawiciele SU wzięli udział w Orszaku Mikołajkowym. Przebrani za aniołki, diabły, elfy, renifery odwiedzili zaprzyjaźnione z naszą szkołą Przedszkole nr 140 im. Krasnala Hałabały. Tam czekał już na nich Św. Mikołaj. Wspólnie odwiedzili  kolejne  grupy przedszkolaków wręczając wszystkim maluchom  mikołajkowe prezenty. Pomoc asystentów Św.Mikołaja została doceniona i nagrodzona  słodkim upominkiem.


Kiermasz kartek świątecznych

W okresie poprzedzającym  Święta Bożego Narodzenia członkowie SU prowadzili na terenie  naszej szkoły kiermasz kartek świątecznych. W dniach 12,13 i 14 grudnia  sprzedaliśmy 200 kartek uzyskując za nie 293 zł. Do akcji przyłączyli się również rodzice, chętnie kupując kartki podczas zebrania z rodzicami.  Zebrane środki, jak co roku, przekazaliśmy na rzecz Hospicjum Św. Łazarza.


„Gwiazdka dla zwierzaka”

22 grudnia zakończyliśmy akcję pomocy bezdomnym zwierzętom  „Gwiazdka dla zwierzaka”.  Dzięki waszej ofiarności udało nam się zebrać 221,5kg suchej i mokrej  karmy dla psów i kotów, a także 3 opakowania żwirku , posłania, miski, szelki, ubranka i zabawki. Dary zostaną przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt  przy ul. Rybnej w Krakowie oraz  Fundacji „Człowiek  dla Zwierząt” w  Łętkowicach Kolonii.   Dziękujemy tym wszystkim, którzy wzięli udział w akcji.


Nowy skład

W październiku w naszej szkole wybrany został nowy skład Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, podczas której kandydaci zaprezentowali swoje programy. W tajnym głosowaniu przeprowadzonym wśród uczniów klas IV-VI wyłonieni zostali nowi przedstawiciele szkolnych struktur samorządowych .

Przewodnicząca – Joanna Pęgiel kl. Vb

Z-ca przewodniczącej – Julia Hojdak kl. IVb

Sekretarz – Bartłomiej Batko kl.IVa

Rzecznik Praw Uczniowskich – Jakub Szulc kl.Vb

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!


Wybrany został poczet sztandarowy na rok szk. 2016/2017

W skład pocztu weszli uczniowie klas VI. Funkcję chorążego pełnić będą: Miłosz Dzięgiel i Maks Mazela, natomiast asystę sprawować będą uczennice:  Weronika Bubka, Małgorzata Polazek, Kamila Frączek oraz Emilia Figiel.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.