Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny SP25

Platforma e-learningowa

sp25.eklasa.edu.pl

Dzwonki

 1. 8:00 - 8:45
 2. 8:55 - 9:40
 3. 9:50 - 10:35
 4. 10:45 - 11:30
 5. 11:40 - 12:25
 6. 12:45 - 13:30
 7. 13:50 - 14:35
 8. 14:45 - 15:30
 9. 15:40 - 16:25
 10. 16:25 - 17:10
 11. 17:10 - 17:55
 12. 17:55 - 18:40

Polecamy

www.bip.krakow.pl

www.efs.gov.pl

www.ore.edu.pl

www.6latki.men.gov.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.prezydencjaue.gov.pl

www.wartobycdobrym.pl

www.uniwersytetdzieci.pl

http://krakow.pl/budzet

https://naszeszkoly.krakow.pl/

http://mapadotacji.gov.pl/

EFS

Akademia Młodych Matematyków

Projekt Diament

Radosna szkoła

Pierwsze uczniowskie doświadczenia - drogą do wiedzy

Pracownie komputerowe dla szkół

www.indywidualizacja.edu.pl

Plan zajęć realizowany w SP25

Opis projektu

SP 25 Kraków

Warto zobaczyć

Gimnazjum Nr 21 w Krakowie

 

Szkoły Odkrywców Talentów

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anita Łuszczek   

Komunikaty Rady Rodziców


Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę na Fundusz Rady Rodziców.

Uprzejmie informujemy, że pieniądze można przez skarbników lub indywidualnie wpłacać na konto RR

75 1240 1444 1111 0010 0062 6681 .

 


Nowy sprzęt nagłaśniający w naszej szkole

 

Udało się sfinalizować planowany od dawna zakup sprzętu do nagłaśniania imprez. Nasza szkoła wzbogaciła się o nowy mikser, kolumny, zestawy mikrofonowe oraz niezbędny osprzęt i okablowanie.

Pierwszy raz będziecie mogli Państwo usłyszeć efekty zakupu nowego wyposażenia podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

 

Zakup został sfinansowany ze środków zgromadzonych na Funduszu Rady Rodziców, a pochodzących ze styczniowego Koncertu Charytatywnego oraz ubiegłorocznej Loteryjki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojność oraz dzieciom i nauczycielom zaangażowanym w organizację tych imprez.

 

 

 


 

 

Szatnia

Z przyjemnością informujemy, że wkrótce na II piętrze naszej szkoły pojawią się długo wyczekiwane szafki dla najmłodszych uczniów.

Zakup został sfinansowany z Funduszu Rady Rodziców, ze środków zgromadzonych dzięki Państwa hojności w ubiegłym roku szkolnym. W związku z tym projektem konieczny jest mały remont -demontaż istniejącej szatni, wyrównanie ubytków w ścianach i malowanie. Osoby chętne do pomocy prosimy o zgłaszanie się do Państwa przedstawicieli w Radzie Rodziców.

 

 

 


 

 

Fundusz Rady Rodziców

Bardzo prosimy o dokonywanie wpłat na Fundusz Rady Rodziców. Wysokość składki nie uległa zmianie i wynosi ona 70 zł rocznie, a jeśli do szkoły uczęszcza rodzeństwo, to po 50 zł od każdego dziecka. Mile widziane są jednak każde kwoty. Wpłat można dokonać u Skarbników albo na konto RR.

numer konta RR: 75 1240 1444 1111 0010 0062 6681

Fundusz Rady Rodziców wydatkowany jest zgodnie z Regulaminem. Na ten rok planowane jest w szczególności wsparcie organizacji Koncertu Charytatywnego, który odbędzie się 9 stycznia 2016 r. organizowanego corocznie Święta Szkoły, zakup nagród w konkursach, dofinansowania wyjazdów na "zielone szkoły", poczęstunek podczas egzaminów. W miarę posiadanych środków będziemy się także starali  wesprzeć inne, proponowane przez Grono Pedagogiczne inicjatywy.

 

 


Rada Rodziców

 

Poniżej znajdziecie Państwo listę przedstawicieli w RR z poszczególnych klas.

I a Andrzej Tarnowski
I b Krystyna Liszka
I c Beata Sarnecka
I d Ewelina Malara-Konior
II a Piotr Zarębski
II b Sylwia Chawrona
II c Krystyna Chronowska-Łopuch
II d Grzegorz Grodecki
III a Agnieszka Solska-Niewiadomska
III c Lidia Łatecka-Łanocha
III b Zbigniew Kalinowski
III d Anita Łuszczek
IV a Monika Wojdyła
IV b Barbara Janik
V a Sławek Gnat
V b Iwona Suchoń
V c Marta Dygulska
V d Jarosław Putkowski
VI a Małgorzata Jagła
VI b Małgorzata Zych-Bocian
VI c Małgorzata Popławska


Zaproszenie

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach oferowanych przez krakowskie "Kluby Rodziców". Szczegóły projektu, harmonogram i miejsca spotkań znajdą Państwo na Portalu Edukacyjnym.

"Od września Urząd Miasta Krakowa uruchamia projekt pn. „Kluby Rodziców", którego głównym celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo. Chcemy stworzyć przestrzeń przyjazną rodzicom i dzieciom, miejsce w którym będą mogli uzyskać fachowe poradnictwo specjalistów z różnych dziedzin. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom tworzymy miejsca integracji i dzielenia się doświadczeniami oraz problemami związanymi z wychowaniem dzieci. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program, ciekawe i rozwijające rodzinne warsztaty wzmacniające kompetencje i więzi rodzinne, pobudzające ich aktywność. „Kluby Rodziców" są także odpowiedzią na projekty składane przez społeczności lokalne w ramach Budżetu Obywatelskiego." 

Ubezpieczenie NNW

Informujemy, że w roku szkolnym 2015/2016 dzieci z naszej szkoły będą ubezpieczone od następstw nieszczęśliwych wypadków w towarzystwie Compensa Insurance Group. Polisa jest bezimienna, obejmuje odpowiedzialność towarzystwa 24 godz/na dobę, w kraju i za granicą, także dla klas sportowych. Suma Ubezpieczenia wynosi 12 000 zł, a składka 34 zł od dziecka zbierana będzie przez wychowawców. Z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia można się będzie zapoznać w sekretariacie szkoły.

 

 
 

Rok szkolny 2014/2015


Podziękowania

Mamy nadzieję, że po feriach dzieci ucieszył w salach lekcyjnych widok kilku nowych tablic magnetycznych, z których mogą korzystać. Udało nam się je zakupić w okazyjnej cenie dzięki uprzejmości Pani Małgorzaty Popławskiej. Wzbogaciliśmy też zaplecze świetlicy o 4 szafy. Za pomoc w transporcie dziękujemy Panom Andrzejowi Tarnowskiemu i Bartoszowi Koubie.


Szanowni Państwo,

Staramy się wspierać naszą szkołę w jej działaniach edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych. Wsparcie to ma formę organizacyjną, ale nie bez znaczenia jest także jego wymiar materialny, realizowany z Funduszy Rady Rodziców. Zachęcamy do włączenia się w te działania. Wpłat dobrowolnych datków możecie Państwo dokonać u przedstawicieli RR w Państwa klasach.

Poniżej znajdziecie Państwo plan finansowy, przyjęty do realizacji w roku szkolnym 2014/2015.

PLANOWANE WYDATKI
1 Świąteczny koncert charytatywny 600 zł
2 Organizacja Święta szkoły 1000
3 Biblioteka szkolna 500
4 konkursy- dojazdy, nagrody 2500
5 dofinansowania wycieczek 2000
6 krawaty dla klas 1 1500
7 świetlica szkolna 2000
8 pomoce dydaktyczne, wyposażenie szkoły 2000
9 Samorząd uczniowski 300
10 opłaty bankowe, poczta, druk plakatów, kwiaty, dekoracje 500
11 szatnia-szafki na II pietrze szkoły 9000
12 koszulki dla szkolnych reprezentacji sportowych 600
13 remont sali 59 1800

Środki na powyższe cele gromadzone są na Funduszu RR i pochodzą z następujących źródeł:

 • składki od rodziców,
 • wpłaty od użytkowników szkolnej świetlicy,
 • dochody z koncertu charytatywnego,
 • dochody z kawiarenek i loterii podczas Święta szkoły,
 • prowizje od Ubezpieczyciela, fotografa itp,
 • inne, dobrowolne datki

Uzyskujemy też pomoc w formie rzeczowej (np: sprzęt sportowy itp), które przeznaczane są na wyposażenie szkoły lub na nagrody w konkursach.

Ustalono, że wszystkie nadwyżki środków pieniężnych w najbliższym czasie będą gromadzone i przekazane na remont i wyposażenie szkolnej szatni w szafki dla wszystkich uczniów.


Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2014/2015

Jeśli macie Państwo pomysły, jak udoskonalać pracę szkoły, problemy, które warto omówić, jesteście chętni do pomocy - zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Rady Rodziców w poszczególnych klasach.

I a Katarzyna Jędrysiak
I b Sylwia Chawrona
I c Krystyna Chronowska-Łopuch
I d Tomasz Grodecki
II a Kinga Gryglicka
II b Anna Jokiel-Hojdak
II c Barbara Gęgotek
II d Ania Łuszczek
III a Monika Wojdyła
III b Barbara Janik
IV a Tomasz Plebański
IV b Maciej Słoma
IV c Magdalena Martyka
IV d Andrzej Tarnowski
V a Małgorzata Jagła
V b Małgorzata Bocian
V c Anna Woźniak
VI a Justyna Supel
VI b Krzysztof Niewiadomski
VI c Tomasz Flaga

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Rady Rodziców naszej szkoły. Są w nim zawarte informacje na temat obszarów działania i organizacji Państwa przedstawicieli w Radzie.

Regulamin Rady Rodziców(.pdf)

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.