Święto Szkoły

Szanowni Państwo,Drodzy Uczniowie, serdecznie zapraszamy na tegoroczne Święto Szkoły w dniu 15 maja 2018 r. w godz. 16.30 - 19.30. Rada Rodziców wraz z nauczycielami i uczniami przygotowała wiele atrakcji dla dzieci oraz proponuje bezpłatne badania z zakresu profilaktyki chorób serca. Życzymy udanej zabawy pod hasłem Koloruj z nami świat tylko dobrymi emocjami.

Program imprezy

Szanowni Państwo!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 25 w Krakowie zaprasza rodziców uczniów przyszłorocznych klas pierwszych na spotkanie dotyczące organizacji roku szkolnego 2018/2019. Spotkanie odbędzie się dnia 17 maja (czwartek) o godz. 17.00 w świetlicy szkolnej. Wezmą w nim udział: pedagog szkolny p. Janina Izdebska, która wypowie się na temat dojrzałości szkolnej, p. Dorota Lipka - Nowak, która omówi zasady pracy w klasie sportowej, nauczyciele, wychowawcy klas pierwszych, wychowawcy świetlicy, którzy omówią plany edukacyjne, wychowawcze i opiekuńcze szkoły oraz p. Jadwiga Litwin, psycholog, opiekun szkoły z ramienia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 3.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Rowerowy Maj

W związku z udziałem w programie STARS nasza szkoła przystępuje do kampanii Rowerowy Maj. Kampania ta ma na celu popularyzację roweru jako środka transportu. Zasada jest prosta: każdego dnia uczeń, który dotrze do szkoły na rowerze, hulajnodze, rolkach, wrotkach czy deskorolce dostaje naklejkę do dzienniczka rowerowego i na wspólny plakat klasowy. Dla najaktywniejszych uczestników i najaktywniejszych klas przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody. Będzie też losowanie nagród dla wszystkich, którzy chociaż raz wykażą się transportem do szkoły na dwóch, czterech czy sześciu kółkach… byle bez silnika!

Szczegóły na stronie: https://rowerowymaj.eu/krakow/#

Rozpoczynamy już 7 maja!

Zachęcamy do udziału i trzymamy kciuki za dobrą pogodę!

Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy

Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów zaprasza uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich mieszkańców na Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy - 14 kwietnia o 10:00 na plac Szczepański. W tym roku jedziemy w eleganckim stylu retro łącząc siły z ekipą Tweed Ride. Przykładowe zdjęcia uczestników Tweed Ride przesyłam w załączniku. Zachęcamy wszystkich uczestników do przyjechania w stylowych ubraniach - czekają nagrody i dla dzieci, i dla dorosłych! Wśród uczestników zostaną również rozlosowane miesięczne vouchery od Wavelo.

Zaplanowana trasa ma ok. 10 km. Jedziemy ulicami:  Plac Szczepański - Szczepańska - Rynek Główny - Sienna - Gertrudy - Podwale - Powiśle - Zwierzyniecka - Krasińskiego - Mickiewicza - Słowackiego - Pawia - Tunel - Lubomirskiego - Rondo Mogilskie - Mogilska - Al. Jana Pawła II - plac w parku Lotników Polskich (grafika w załączniku). Zakończymy przejazd około godziny 11:30 w Parku Lotników Polskich i piknikiem dla chętnych.

Przejazd będzie zabezpieczony przez Policję, Straż Miejską, ratowników medycznych oraz karetkę.

Szczegóły: http://kmr.org.pl/szkolny-masowy-przejazd-rowerowy-2/

W dniu 9 kwietnia 2018 r. odbędą się zaplanowane spotkania z rodzicami:

• godz. 17.00 - kl. 1b,1c,2a,2b,4a(s.8),4b,4c,4d,5a,5b,5c,5d,6a,6b w swoich salach lekcyjnych.
  • godz. 18.00 - kl. 3a,3b,3c,3d.
  • Zebranie klasy 1a odbędzie się w innym terminie.

W dniu 10 kwietnia 2018 r. odbędą się zaplanowane spotkania z rodzicami:

• 7a sala 11 godz. 1700
  • 7b sala 7 godz. 1700