Nasza biblioteka

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 25 w Krakowie rozpoczęła działalność w październiku 1973 r.

Zajmuje dwie sale na I piętrze, w których  znajdują się  wypożyczalnia wraz z księgozbiorem oraz czytelnia.

Pierwsza książka zapisana w Księgach Inwentarzowych nosi tytuł "Wielka, większa i największa" Jerzego Broszkiewicza. Wpisu dokonano 27.09.1973 r.

Cały księgozbiór  jest wprowadzony do  komputerowej bazy danych. Książki są udostępniane  i opracowywane za pomocą   programu „Biblioteka” firmy Progman.

Co chciałbyś przeczytać?

Każdego roku księgozbiór naszej biblioteki jest uzupełniany o nowe pozycje: lektury, beletrystykę, książki dla najmłodszych uczniów, książki popularnonaukowe, encyklopedie, słowniki…

Chcielibyśmy, aby każdy uczeń naszej Szkoły znalazł dla siebie ciekawą lekturę, dlatego

prosimy o przesyłanie propozycji książek, które chcielibyście wypożyczyć w naszej bibliotece (należy podać autora i tytuł książki).