Osiągnięcia edukacyjne naszych uczniów

Miejsce 1

Maja Kroh i Bartosz Kroh

2017 r.

„Królewskie Theatrum na Wawelskim Dworze”

Laureaci konkursu

SP Nr 25 klasa 1b „Legenda o hejnale” - nagroda za zajęcie III miejsca.

Nagroda za rolę pierwszoplanową: Pan Zenek: Andrzej Salawa kl. 1b, 2 przekupki: Joanna Bartnik kl. 1b i Emilia Sikora kl. 1b.

Nagroda za rolę drugoplanową: przekupka: Aleksandra Niegowska-Tytko kl. 1b, Mieszczanin: Rozalia Cetera kl. 1b, Tatar: Franciszek Tuleja kl. 1b.

Dyplom dla nauczyciela za przygotowanie uczniów do konkursu – Anna Dyl.

Międzyszkolny Konkurs „Kraków – moje miasto”

Alicja Hołań i Zuzanna Wronkowska z klasy I a zdobyły  I miejsce w kategorii klas pierwszych.

Magdalena Plewako i Aleksander Trybulec z klasy III c zdobyli wyróżnienie w kategorii klas trzecich.

Międzyszkolny konkurs „Kraków nad Wisłą”

1.miejsce zdobyła praca plastyczna Aleksandry Gnat z kl.2a, a ilustracja wykonana przez Magdalenę Plewako z kl.3c, otrzymała wyróżnienie.

Natomiast w zmaganiach literackich doceniono nadwiślańską mruczankę Martyny Chronowskiej – Łopuch z kl.3c. Uczennica zajęła 2. miejsce

2016 r.

„U Boga wszystko jest możliwe!” (Mk 10, 25)

Drugie miejsce w kategorii krótkich form artystycznych zajęła uczennica klasy 5c Małgorzata Bartnik, która wykonała piosenkę pt. „Jahwe.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek”

Oto wyniki Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie „Krakusek”:

III miejsce Julia Domagała klasa 3c

III miejsce Obara Olivier klasa 3a

Wyróżnienie I stopnia Bartosz Sośniak klasa 3b

Wyróżnienie II stopnia Stanisław Wasilewski klasa 3d

2015 r.

"Małopolska w literaturze, literatura w Małopolsce"

Jadwiga Łuszczek i Karolina Świstak zostały laureatkami projektu "Małopolska w literaturze, literatura w Małopolsce".

Małopolski konkurs piosenki angielskiej

Uczennica klasy 5c Małgorzata Bartnik zajęła II miejsce w V Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej, który odbył się 24 listopada w Domu Kultury w Miechowie

EKO i MY

W konkursie EKO i MY uczennica klasy 4a Katarzyna Łopata otrzymała wyróżnienie za walory artystyczne wykonanej przez siebie pracy konkursowej.

2014 r.

"Drogi do niepodległości”

W konkursie plastycznym „Drogi do Niepodległości” zorganizowanym przez Dom Kultury „Podgórze” w Krakowie, uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące wyniki:

- III MIEJSCE – Ewa Ochniak - klasa 5a,
- WYRÓŻNIENIE – Adam Cinal - klasa 3 b,
- WYRÓŻNIENIE - Natalia Dzieża - klasa 2 d,
- WYRÓŻNIENIE – Bartosz Ostruszka – klasa 2 d,
- WYRÓŻNIENIE – Stanisław Wasilewski – klasa 2d

„Wiedźmy i wiedźminki”

W konkursie plastycznym „Wiedźmy i wiedźminki” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie, uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące wyniki:
- NAGRODA –Milena Kurowska - klasa 2c,
- WYRÓŻNIENIE – Marta Przybylska - klasa 2d.

Konkurs literacki „Każdej nocy w mojej szkole...”

Uczniowie naszej szkoły zdobyli najwyższe miejsca w konkursie literackim na opowiadanie grozy pt. „Każdej nocy w mojej szkole...” zorganizowanym przez DK „Podgórze” w Krakowie. Opiekunem merytorycznym uczniów biorących udział w konkursie była p. Katarzyna Małysa.

Oto wyniki:

I miejsce: Irena Giebuta, kl. IVd za opowiadnie pt. „Duchy Pań Woźnych”

II miejsce: Karolina Bocian, kl. Vb za opowiadanie pt. „Polowanie na duchy”

III miejsce: Michał Pęgiel, kl. 5b za opowiadanie pt. „Zagadka braci”

Nagrodę specjalną za kreatywną wyobraźnię otrzymała Joanna Pęgiel z kl. IIIb za opowiadanie pt. „Każdej nocy w mojej szkole...”