Osiągnięcia szkolne naszych uczniów

2017 r.

II Szkolny Turniej Szachowy

Kategoria klasy I – III

I miejsce – Adam Cieśla III c
II miejsce – Michał Kowalczyk III b
III miejsce – Maurycy Lesiewicz II b

Kategoria klasy IV –V

I miejsce – Maja Ciba V c
II miejsce – Olaf Chodak IV b
III miejsce – Adam Kuśmider V d

Szkolny Konkurs Mitologiczny 2017

Lista nagrodzonych uczniów:

I miejsce: Joanna Pęgiel, klasa Vb

II miejsce: Maja Kroh, klasa Va

III miejsce: Małgorzata Janik, klasa Vb

Wyróżnienie: Jakub Łysek, klasa Vb

2016 r.

Mam talent 2016

Wyniki w klasach 1 – 3 :

Igor Radkowski 3a Taniec 1 miejsce

Wyniki w klasach 4 – 6:

Joanna Pęgiel 4b Gra na instrumencie 1 miejsce

„Pory roku w poezji”

Wśród nagrodzonych znaleźli się następujący uczniowie:

z klas I:

I miejsce:

Lena Pucko z klasy 1a

II miejsce:

Julia Rudnik z klasy 1c

III miejsce zajęły:

Weronika Niemiec z klasy Ib

Karolina Świstak z klasy 1d

Wśród klas II:

I miejsce:

Alan Chawrona z klasy 2d

II miejsce:

Wincenty Baścik z klasy 2c

III miejsce:

Magdalena Bogaty z klasy 2a

Bartłomiej Przeździk z klasy 2d

Natomiast wśród klas III finalistami zostali:

I miejsce wywalczył:

Mateusz Gibas z klasy 3d

II miejsce zdobyła:

Anna Kalinowska z klasy 3b

III miejsce zajęły:

Kaja Niewiadomska z klasy 3a

Paulina Czech z klasy 3c

Konkurs recytatorski „Pory roku w poezji”

Laureaci konkursu:

I MIEJSCE – LENA PUCKO KL. 1A

I MIEJSCE – ALAN CHAWRONA KL. 2B

I MIEJSCE – MATEUSZ GIBAS KL. 3D

II MIEJSCE – JULIA RUDNIK KL. 1C

II MIEJSCE – WINCENTY BAŚCIK KL. 2C

II MIEJSCE – ANNA KALINOWSKA KL. 3B

III MIEJSCE – KAROLINA ŚWISTAK KL. 1D

WERONIKA NIEMIEC KL. 1B

MAGDALENA BOGATY KL. 2A

BARTŁOMIEJ PRZEŹDZIK KL. 2D

KAJA NIEWIADOMSKA KL. 3A

PAULINA CZECH KL. 3C

VI Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

Nagrody oraz wyróżnienia otrzymali:

W kategorii klas I i II

I miejsce Tomasz Toporek – Sikorski, uczeń kl. I c,

II miejsce Alan Chawrona, uczeń kl. II b,

III miejsce Adam Cieśla, uczeń kl. I c.

Wyróżnienia:

Mateusz Małyska, uczeń kl. I b,

Artur Ławicki, uczeń kl. I c,

Patryk Słoński, uczeń kl. I c,

Wiktoria Szostak, uczennica kl. II a,

Oliwia Kęskiewicz, uczennica klasy II d.

W kategorii klas III i IV

I miejsce Szymon Sobczyszyn, uczeń kl. 4 b.

II miejsce Julia Domagała, uczennica kl. III c.

III miejsce Natalia Mędrek, uczennica klasy III b.

wyróżnienia

Małgorzata Janik, uczennica kl. 4b,

Julia Łabędź, uczennica klasy III b,

Szymon Łuszczek, uczeń kl. III d,

Wiktor Partyka, uczeń kl. III c.

W kategorii klas V i VI

I miejsce Barbara Sokół, uczennica kl. VI c,

II miejsce Weronika Górska, uczennica klasy V a,

III miejsce Małgorzata Polaszek, uczennica kl. V a.

2015 r.

Konkurs recytatorski „Zwierzęta w poezji”

Laureaci konkursu:

I MIEJSCE – ALAN CHAWRONA KL. 1B

I MIEJSCE – JACEK GANCEWSKI KL. 2D

I MIEJSCE – JOANNA PĘGIEL KL. 3B

II MIEJSCE – ZUZANNA MITURA KL. 1D

II MIEJSCE – JULIA HOJDAK KL. 2B

II MIEJSCE – ALICJA TYSZKIEWICZ KL. 3A

III MIEJSCE – IGOR JĘDRYSIAK KL. 1A

III MIEJSCE – ANNA DUDA KL. 2A

III MIEJSCE – ALEKSANDRA ŚWISTAK KL. 3B

WYRÓŻNIENIE – MARIA WĄTOR KL. 1C

WYRÓŻNIENIE – ZOFIA GIEBUTA KL. 2D

WYRÓŻNIENIE – MAJA KROH KL. 3A

2014 r.

Konkurs Pięknego Czytania

Nagrody otrzymali.:

I miejsce Aleksandra Kowalska z kl. 3a

II miejsce Michał Pęgiel z kl. 3b

III miejsce Gabriela Chronowska-Łopuch z kl.3a.

Nagrody specjalne otrzymały uczennice klas pierwszych:

Aleksandra Świstak z kl. Ib i Maja Kroh z kl. 1a.

Aleksandra Kowalska będzie reprezentować szkołę w VI Małopolskim Konkursie Pięknego Czytania organizowanym przez Towarzystwo Nauczycieli

Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie i Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie.

II Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

Dnia 26 IX 2014 r. odbył się w naszej szkole konkurs: II Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Fundacji Panteon Narodowy oraz Stowarzyszenia Polonistów.

Komisja wojewódzka zakwalifikowała do etapu rejonowego sześcioro uczniów z naszej szkoły, którzy uzyskali bardzo wysokie wyniki. Wezmą w nim udział, dnia 17 X br., uczniowie: Mikołaj Górecki, Łukasz Łabuz, Ignacy Baścik, Alicja Łanocha,Karolina Bocian, Paweł Zborowski. Opiekunami uczniów są panie polonistki: Magdalena Bartnik, Katarzyna Małysa, Katarzyna Ostruszka.

IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 26 września 2014 roku odbyła się w naszej szkole akcja edukacyjna związana z obchodami IV Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Klasy piąte

I miejsce: Michał Pęgiel (5 b)

II miejsce: Maciej Bednarz (5 c), Tomasz Woźniak (5 c)

III miejsce: Izabela Płazińska (5 a)

Klasy szóste

I miejsce: Natalia Rózga (6 a)

II miejsce: Wioletta Bobola (6 a), Aleksandra Batko (6 b), Mateusz Kordys (6 b), Maksymilian Tylek (6 c)

III miejsce: Michał Łój (6 a).

Konkurs plastyczny w ramach programu „ODBLASKOWA SZKOŁA” poświęcony tematyce bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym.

I MIEJSCE:

- Pola Trybus, Zuzanna Sroczyk, Zuzanna Mitura kl.1d,

- Hubert Biedermann kl. 2c,

- Joanna Pęgiel kl. 3b.

II MIEJCE:

- Magdalena Plewako kl. 1c,

- Patrycja Skuta kl. 2d,  Julia Mróz kl. 2a,

- Maja Kroh kl. 3a.

III MIEJSCE:

- Emilia Majer kl. 1b,

- Julia Hojdak kl. 2b,

- Jakub Łysek kl. 3b.

oraz wyróżnienia:
- Patrycja Ryś, Alicja Bąkowska, Magdalena Bogaty klasa 1a,

- Marta Przybylska klasa 2d.

Konkurs  „Matematyczne łamanie głowy”

Klasa 4
I miejsce: Dominika Bałazińska (4 a)
II miejsce: Wiktoria Błachut (4 a)
III miejsce: Izabela Płazińska (4 a), Maciej Bednarz (4 c)

Klasa 5
I miejsce: Maksymilian Tylek (5 c)
II miejsce: Julia Sędzimir (5 b)
III miejsce: Alicja Rydzewska (5 a)

Klasa 6
I miejsce: Paweł Ruszczyk (6 c)
II miejsce: Wojciech Olejek (6 c)
III miejsce: Karolina Marek ( 6 a)

Konkurs „Mistrzostwa szkoły w sudoku”

Klasa 4
I miejsce: Ewa Ochniak (4 a), Gabriela Chronowska-Łopuch (4 a)
II miejsce: Sonia Wieczorek (4 a)
III miejsce: Izabela Płazińska (4 a)

Klasa 5
I miejsce: Anna Lubas (5 a)
II miejsce: Alicja Łanocha (5 c)
III miejsce: Aleksandra Batko (5 c), Maksymilian Tylek (5 c)

Klasa 6
I miejsce: Aleksandra Obrzud (6 c), Sylwia Bożek (6 c)
II miejsce: Patrycja Szereszewska (6 a)
III miejsce: Jakub Ziołowicz (6 c)

2013 r.

„Najpiękniejsze ozdoby świąteczne”

Prace nagrodzone:

I miejsce – Gabriela Burak (kl.1a)

I miejsce – Miłosz Dzięgiel (kl.2a)

I miejsce – Aleksandra Kowalska (kl.3a)

II miejsce – Joanna Pęgiel (kl.1b)

II miejsce – Kacper Moskal (kl.2b)

II miejsce – Oliwia Anielska (kl.3c)

III miejsce – Natalia Andrzejewska (kl.2d)

III miejsce – Karolina Bocian (kl.3b)

Prace wyróżnione:

1. Anna Płonka (kl.2c)

Turniej klas "Mikołajki matematyczne"

Wyniki:

Klasy czwarte

I miejsce: 4 a

II miejsce: 4 c

Klasy piąte

I miejsce: 5 c

II miejsce: 5 b

III miejsce: 5 a

Klasy szóste

I miejsce: 6 c

II miejsce: 6 b

III miejsce: 6 a

III Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

I miejsce: Maksymilian Tylek (5 c), Dawid Kalinowski (6 a), Julia Babiarz (6 c), Aleksandra Obrzud (6 c), Borys Sokół (6 c), Jakub Ziołowicz (6 c),

II miejsce: Julia Poluk (6 a), Szymon Woźniak (6 c), Wojciech Olejek (6 c),

III miejsce: Nina Prokopek (6 c).

„Matematyczny czar par”

Klasa 4

I miejsce: Jan Florczyk (4 c), Patryk Kozłowski (4 c)

II miejsce: Natalia Rózga (4 a), Anna Lubas (4 a)

III miejsce: Jagoda Jarosz (4 a), Klaudia Palak (4 a)

Klasa 5

I miejsce: Borys Sokół (5 c), Jan Kozub (5 c)

II miejsce: Szymon Woźniak (5 c), Jacek Ruszar (5 c)

III miejsce: Wojciech Olejek (5 c), Paweł Ruszczyk (5 c)

„Matematyczne łamanie głowy”

Wyniki:

Klasa 4

I miejsce: Maksymilian Tylek (4 c)

II miejsce: Mateusz Dyszewski (4 a), Michał Warzocha (4 a)

III miejsce: Alicja Łanocha (4 c)

Klasa 5

I miejsce: Szymon Woźniak (5 c), Jakub Ziołowicz (5 c)

II miejsce: Wojciech Olejek (5 c)

III miejsce: Magdalena Niewiara (5 b)

Klasa 6

I miejsce: Elżbieta Putkowska (6 a)

II miejsce: Wojciech Lewandowski (6 b)

III miejsce: Jakub Grzegorczyk (6 c)

Sztafeta Kościuszkowska

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

I miejsce 4a 
II miejsce 4b i 4c

I miejsce 5c
II miejsce 5b
III miejsce 5a

I miejsce 6a
II miejsce 6b
III miejsce 6c

Turniej „3 × HAPPY”

Uczestnicy na czas układali trzykrotnie łamigłówki przestrzenne Happy Cube na sześciu poziomach trudności.

Wyniki:

Poziom Milano (niebieski)

I miejsce: Magdalena Sarat (5 b) – 1 min 18 s

II miejsce: Julia Kubiak (5 b) – 1 min 43 s

III miejsce: Justyna Czapik (5 a) – 1 min 46 s

Poziom New York (zielony)

I miejsce: Magdalena Sarat (5 b) – 1min 21 s

II miejsce: Magdalena Niewiara (5 b) – 1 min 53 s

III miejsce: Natalia Kurowska (6 b) – 2 min 8 s

Poziom Tokyo (żółty)

I miejsce: Szymon Kozik (5 b) – 2 min 21 s

II miejsce: Julia Kubiak (5 b) – 2 min 40 s

III miejsce: Natalia Kurowska (6 b) – 3 min 27 s

Poziom Amsterdam (pomarańczowy)

I miejsce: Julia Kubiak (5 b) – 2 min 16 s

II miejsce: Natalia Kurowska (6 b) – 2 min 51 s

III miejsce: Borys Sokół (5 c) – 3 min 28 s

Poziom Paris (czerwony)

I miejsce: Natalia Kurowska (6 b) – 2 min 6 s

II miejsce: Szymon Kozik (5 b) – 2 min 21 s

III miejsce: Kubiak Julia (5 b) – 2 min 24 s

Poziom Brussels (fioletowy)

I miejsce: Dawid Kalinowski (5 a) – 1 min 42 s

II miejsce: Szymon Kozik (5 b) – 1 min 57 s